Силистра, Резултати от турнира по футзал за Купата на Plazza 2013

  При изключително голям зрителски интерес се проведоха срещите от груповата фаза на Коледния турнир по футзал за Купата на Plazza. Мачовете се играят в залата на ПМГ “Св. Климент Охридски” в Силистра и продължават между най-добрите 8 отбора, извоювали правото да продължат оспорваната надпревара от 14 часа на 26-ти декември в директните елиминации:

“Празен Поглед” – “The One”
“ОС на БФС” I – “ОС на БФС” II
“Белица” – “Чуковете”
“Ларит Тидид” – “Механотехникум”

От 16 часа са полуфиналите, а час и половина по-късно започват и финалните срещи за Купата на Plazza.

Всички резултати от срещите и класиране в групите: 

група А:

“Празен Поглед” – “Главиница”   4:1
“Чуковете” – “Чернобил”               8:2
“Арсенал” – “Главиница”              2:7
“Чернобил” – “Празен Поглед”    2:9
“Главиница” – “Чуковете”             3:9
“Празен Поглед” – “Арсенал”      9:0
“Арсенал” - “Чернобил”                7:11
“Празен Поглед” - “Чуковете”     7:5
“Чернобил” - “Главиница”            5:0 (служ.)
“Чуковете” - “Арсенал”              14:3

1.”Празен Поглед”                 12 т. 29:8
2.”Чуковете”                              9 т. 38:13
3.”Чернобил”                             6 т. 20:24 
4.”Главиница”                           3 т. 11:20
5.”Арсенал”                               0 т. 12:41

група B:

“Белица” – “Железни Орли”             14:4
ФК “Дуросторум” – “Мариче”             1:4
“Tне Оne” – “Железни Орли”            13:6
“The One” – ФК “Дуросторум”            4:6
“Железни Орли” – “Мариче”               3:8
“Белица” – “The One”                           2:3
ФК “Дуросторум” – “Железни Орли” 6:4
“Мариче” – “Белица”                           5:8
“The One” – “Мариче”                          5:5
“Белица” – ФК “Дуросторум”              6:3

1.”Белица”                                 9 т. 30:15
2.”The One”                                7 т. 25:19
3.”Мариче”                                 7 т. 21:17
4. ФК “Дуросторум”                  6 т. 16:18
5.”Железни Орли”                     0 т. 17:41

група С:

“ОС на БФС” I – Зли Дол                       13:2
“Нютън Хийт” – “Механотехникум”        7:8
“Сокол Смилец” - “Зли Дол”                  5:0 (служ.)
“Механотехникум” – “ОС на БФС” I       4:5
“Сокол Смилец” – “Нютън Хийт”           0:5
“Механотехникум” – “Зли Дол”             12:4
“ОС на БФС” I – “Сокол Смилец”          6:3
“Зли Дол” – “Нютън Хийт”                       0:5 (служ.)
“Сокол Смилец” - “Механотехникум”   5:12
“Нютън Хийт” – “ОС на БФС” I               3:7

1.”ОС на БФС” I–ви отбор    12 т. 31:12
2.”Механотехникум”                 9 т. 36:21
3.”Нютън Хийт”                         6 т. 20:15
4.”Сокол Смилец”                    3 т. 13:23
5.”Зли Дол”                                0 т.   6:33

група D:

“Бенковски” – “Ювентус”                4:5
“Торпедо” – “ОС на БФС” II            2:2
“Ларит Тидит” – “Торпедо”             9:2
“Ювентус” – “ОС на БФС” II           1:3
“Бенковски” – “Ларит Тидит”         5:7
“Торпедо” – “Ювентус”                   4:7
“ОС на БФС” II – “Бенковски”        3:2
“Ларит Тидит” – “Ювентус”          10:1
“Бенковски” – “Торпедо”                3:4
“ОС на БФС” II – “Ларит Тидит”     3:5

1.”Ларит Тидит”                      12 т. 31:13
2.”ОС на БФС” II–ри отбор     7 т. 11:10
3.”Ювентус”                              6 т. 14:21
4.”Торпедо”                               4 т.12:21
5.”Бенковски”                           0 т. 14:19